Par mums

SIA Fudeks veiksmīgi darbojas kopš 1997. gada un ir viens no pieredzējušākajiem izplatīšanas un loģistikas pakalpojumu sniedzējiem mazumtirdzniecības preču tirgū Baltijā. Uzņēmums sadarbojas ar visām lielākajām mazumtirdzniecības ķēdēm Latvijā, Igaunijā un Lietuvā, un šobrīd uzņēmumā strādā vairāk kā 30 piegādas, loģistikas, pārdošanas un noliktavas pakalpojumu speciālistu.

Mūsu veiksmīgās darbības pamatā ir dziļa izpratne par tirgus dinamiku kā arī mūsdienīga infrastruktūra, kas kopumā ir ļāvusi mums  stiprināt tirgus pozīcijas vairākiem starptautiskiem zīmoliem, vienlaicīgi nodrošinot mazumtirdzniecības ķēdes ar augstas kvalitātes produktiem, kā piemēram, Goccia D’Oro pārtikas produktiem, kas ir vispieprasītākie produkti savā kategorijā, vai Himalaya kosmētikas produktiem, kas ir pieejami Latvijas lielākajā kosmētikas preču ķēdē Drogas.

Papildus piegādes un pārdošanas pakalpojumiem SIA Fudeks nodrošina arī augstas klases noliktavas un loģistikas pakalpojumus, kas atbilst gan pārtikas, gan nepārtikas produktiem. Mūsu 8000 m2 lielā noliktava atrodas Mārupē, un piegādes veikšanai izmantojam mūsu pašu piegādes transporta līdzekļus.