Pakalpojumi

Izplatīšana


Mūsu ilgā pieredze tirgū ir ļāvusi mums sasniegt izcilus rezultātus un nodrošināt pievienoto vērtību gan ražotājiem, gan mazumtirdzniecības ķēdēm. Izplatīšanas pakalpojumu klāsts, ko veicam, sastāv gan no loģistikas un noliktavas pakalpojumiem, gan pārdošanas un merčendaizinga pakalpojumiem. Ņemot vērā tirgus dinamiku un pieaugošās prasības pret dažādību, kvalitāti un informāciju, rūpīgi sekojam līdzi niansēm, kas mums ir palīdzējis attīstīt vairāk kā 11 zīmolus Baltijas valstīs.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par mūsu izplatīšanas kanāliem? Atstājiet savu tālruņa numuru, un mūsu menedžeris drīzumā sazināsies ar jums!

Noliktava

Mūsu noliktava, kas atrodas dažus kilometrus no Rīgas, ir 8000 m2 liela un ļauj uzglabāt dažādas kategorijas produktus – vērtīgās preces (piem. elektroniku un mobilos telefonus), no temperatūras neatkarīgus pārtikas produktus (piem. sauso pārtiku), kā arī sīkpreces (piem. kosmētiku). Noliktava atbilst visiem drošības parametriem, lai nodrošinātu drošu preču uzglabāšanu – diennakts video novērošana, automatizēta ugunsdzēšanas sistēma, ierobežota pieeja teritorijai, u.c.

Mūsu pieredzējusī komanda ir veic pilnu pakalpojumu klāstu – preču pieņemšanu, nodošanu un dokumentu sagatavošanu; iepakošanu, pārpakošanu un aplīmēšanu; atlasi un iekraušanu.

Interesē mūsu noliktavas pakalpojumi? Aizpildiet mūsu kontaktu veidlapu un mēs jūs informēsim!

Loģistika


Droša un efektīva preču piegāde, nodrošinot pārklājumu visā Baltijas teritorijā, ir mūsu pakalpojumu stūrakmens. Musu sniegtajos loģistikas pakalpojumos iekļauta maršrutu un grafiku plānošana, piegāde, izmantojot mūsu pašu transporta līdzekļus, transporta līdzekļu atrašanās vietas pārlūkošana, piegādes statusu atskaišu sagatavošana, ekspresa piegāde un transporta līdzekļu aplīmēšana ar zīmola materiāliem.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par mūsu piegādes metodēm? Atstājiet savu personisko informāciju un mēs ar jums sazināsimies!